Kiermasz Taniej książki w bibliotece szkolnej

W dniach 28-4.11 odbywał się w bibliotece szkolnej   Kiermasz Taniej Książki. Była  to   wyjątkowa okazja do nabycia książek po atrakcyjnych cenach. W ofercie było wiele ciekawych tytułów i autorów (m.in. Mariusz Czubaj, Antonia Michalik, Jus Accardo, ) albumy, poradniki, książki kucharskie, biografie, książki historyczne, religijne, podręczniki, klasyka polska i obca oraz literatura współczesna, poezje, powieści dla dzieci i młodzieży.

Irena Marakkala Manage, Violetta Kistowska- Lisek

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content