Klasa 1TE z najlepszą frekwencją!

W marcu i kwietniu 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu rywalizowali już po raz trzeci w konkursie pt. „Klasa z najlepszą frekwencją”. Konkurs wygrała klasa 1TE z frekwencją 91,73%, drugie miejsce zajęła klasa 2TE (91,45%) a trzecie – klasa 3TTM (90,98%).

Dnia 25 maja br. w czasie uroczystego poczęstunku, który był nagrodą główną w konkursie, przewodniczący klasy 1 TTE odebrał z rąk pani Magdaleny Sikory – wiceprezes Fundacji CORDIS dyplom potwierdzający zajęcie pierwszego miejsca w konkursie. Na stołach królowały specjały kuchni włoskiej a w kuluarach rozmowy, które dawały możliwość lepszego poznania się. Wspólnie spędzony czas – „bezcenne”.

Nagrodę ufundowała Fundacja CORDIS. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie tejże nagrody, szczególnie uczniom klasy 2TŻ oraz p. Iwonie Kurzawie.

 

Magdalena Sikora
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress