KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA W RAWICKIM ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

W dniu 28 marca 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. To już tradycja, że uczniowie naszej szkoły dwa razy w ciągu roku oddają cenny płyn na rzecz potrzebujących.

Uczennice Weronika Jankowiak, Karolina Horbowa, Patrycja Latusek i Monika Frąckowiak z klasy III TŻ zarządzały i kierowały akcją, dzięki czemu udało się zdobyć 20,25 litrów krwi, który pobrano od 45 osób. Bardzo dziękujemy za udane przedsięwzięcie oraz współpracę.

 

Anna Funka-Leciejewska
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress