KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA W ZSZ RAWICZU

Dnia 19 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się kolejna, bardzo udana akcja krwiodawstwa. Organizatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu, natomiast całą akcją dowodziły, niestety już ostatni raz, Katarzyna Głowacka i Julia Wędlik z klasy 4TZ przy pomocy swoich następczyń Karoliny Horbowy, Weroniki Jankowiak i Natalii Banaszczak z klasy 2 TZ.  Akcja krwiodawstwa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej oraz mieszkańców Rawicza. Zarejestrowanych było 62 osoby, z czego 56 oddało krew. W sumie zebrano 25,20 litrów krwi. Kolejna akcja krwiodawstwa planowana jest w październiku tego roku. Wszystkim organizatorom, pomocnikom oraz dawcom krwi serdecznie dziękujemy!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content