Kolejna akcja krwiodawstwa w ZSZ w Rawiczu

Dnia 5 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się kolejna, bardzo udana akcja krwiodawstwa. Organizatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu, natomiast całą akcją dowodziły uczennice:  Karolina Horbowa, Weronika Jankowiak, Monika Kwiecień, Monika Frąckowiak i Patrycja Latusek z klasy 3 TZ. Zbiórka  cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej oraz mieszkańców Rawicza.

W sumie 40 osób oddało krew i zebrano 18 litrów tego cennego płynu. Kolejna akcja krwiodawstwa planowana jest w przyszłym roku. Wszystkim organizatorom, pomocnikom oraz dawcom  serdecznie dziękujemy!

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress