KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA W ZSZ W RAWICZU

 

Dnia 28 września 2017 w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się kolejna, bardzo udana akcja krwiodawstwa. Organizatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu, natomiast całą akcją dowodziła Katarzyna Głowacka z klasy IV TZ. W sprawnym przebiegu akcji pomagały: Weronika Ratajczak (IVTZ) oraz Karolina Horbowa i Natalia Banaszak (II TZ).

Akcja krwiodawstwa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej oraz mieszkańców Rawicza. Zarejestrowanych było 59 osób, z czego 47 oddało krew. W sumie zebrano 21,15 litra krwi. Kolejna akcja krwiodawstwa planowana jest w marcu przyszłego roku. Wszystkim organizatorom, pomocnikom oraz dawcom krwi serdecznie dziękujemy!

Renata Uźniak,

Anna Funka-Leciejewska

Nauczycielki ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress