Kolejna edycja konkursu językowego „Pokaż nam język“

Dnia 11 maja w naszej szkole odbyła się XVIII edycja konkursu „Pokaż nam język”. Potyczki językowe adresowane były do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku temat przewodni brzmiał „Wolność kocham i rozumiem. Czym jest wolność dla młodego pokolenia?” Zmagania językowe obejmowały język angielski i niemiecki.

Organizatorem konkursu były Wyższe Szkoły Bankowe, natomiast w szkole organizacją rejestracji uczniów i rozwiązaniem testów internetowych zajmowały się nauczycielki języka angielskiego p. Justyna Andrzejewska, p. Klaudia Gogolewska i p. Magdalena Psarska.

Na najlepszych uczniów czekają wartościowe nagrody oraz indeksy wraz z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Bankowej lub Wyższej Szkole Filologicznej.

W etapie szkolnym najwięcej punktów zdobyli: Andrzej Michalski 3 Ttm, Weronika Korman 1 Tlg oraz Krystian Głuszko 2 Tti. Gratulujemy i życzymy zakwalifikowania się do kolejnego etapu.

 

 

Justyna Andrzejewska
Klaudia Gogolewska
Nauczycielki języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress