KOLEJNA MASZYNA Z PATRONACKIEJ FIRMY DLA ZSZ W RAWICZU!

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu ponownie wzbogaca swój park maszynowy. W grudniu br. Firma FERRPOL Braci Matuszewskich – jeden z patronów branżowych szkoły – przekazała w formie darowizny kolejną maszynę: tokarkę numeryczną CNC. W dniu 17 grudnia br. na warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie dla nauczycieli przedmiotów mechanicznych w zakresie obsługi tokarki. Przeprowadził je z ramienia zakładu p. Waldemar Turbański  – magazynier narzędziowy, a wcześniej przezbrajacz maszyn.

Warto przypomnieć, iż szkoła podpisała w dniu 26 kwietnia 2018 roku z Firmą FERRPOL Bracia Matuszewscy sp. z o.o. umowę patronacką, której celem jest zapewnienie młodzieży kształcącej się w zawodzie technik mechanik wielostronnego, w tym – praktycznego rozwoju zawodowego przy uwzględnieniu organizacyjno – gospodarczych potrzeb obu stron. Uczniowie w ramach porozumienia mają m. in. możliwość odbywania w zakładzie praktyk zawodowych oraz zajęć praktycznych realizowanych w formie nawiązującej do idei kształcenia dualnego; najzdolniejszym przyznawane są Stypendia Branżowe oraz składane są propozycje zatrudnienia w kształconym zawodzie.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content