KOLEJNA WIZYTA RAWICKICH UCZNIÓW W PWSZ W LESZNIE

W dniu 29 maja br.  br. odbyła się ważna wizyta uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu na leszczyńskiej uczelni – Państwowej Wyższe Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego. Uczniowie pod opieką Pani Renaty Uźniak – nauczycielki przedmiotów zawodowych oraz Pana Piotra Mośka – dyrektora szkoły uczestniczyli w wykładzie Pani dr Aleksandry Wojciechowskiej pt. „Dyplomacja – etykieta – savoir vivre czyli sztuka życia”.

Wykład prowadzony przez Panią dr Aleksandrę Wojciechowską – dyrektora Instytutu Lingwistyki Stosowanej PWSZ w Lesznie, dotyczył roli i miejsca reguł zachowania w sytuacjach dyplomatycznych, a także w życiu codziennym. Prezentacja multimedialna wzbogacona była o sfotografowane przez dziennikarzy wpadki dyplomatyczne znanych polityków z całego świata w trakcie oficjalnych spotkań i celebracji rozmaitych uroczystości.

Wykład niniejszy wpisuje się w nawiązaną w miesiącu kwietniu współpracę pomiędzy uczelnią, która objęła patronat naukowy nad Zespołem Szkół Zawodowych w Rawiczu. Kolejne zajęcia, warsztaty i wykłady dla uczniów i nauczycieli przewidziane są już na wrzesień następnego roku szkolnego.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content