Kolejna wizyta w Państwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Lesznie

W dniu 18 lutego 2020 r. uczniowie Technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunkami: panią Magdalenę Nawrot i panią Magdaleną Psarską, udali się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie. Grupa 28 uczniów uczestniczyła w niezwykle interesującym wykładzie wygłoszonym przez panią dr Danutę Główkę, kierownika Zakładu Filologii leszczyńskiej uczelni.

Dla uczniów została przygotowana w języku angielskim prelekcja, dotycząca pojęcia języka, jego zastosowania oraz budowy. Uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe, szczególnie umiejętność rozumienia ze słuchu. Nauczyli się również kilku nowych słówek z dziedziny językoznawstwa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Magdalena Nawrot

Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content