KOLEJNE LABORATORIA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ.

Udział młodzieży naszej szkoły w laboratoriach na Politechnice Poznańskiej stał się już tradycją.  Tym razem uczniowie klasy czwartej technikum mechanicznego uczestniczyli w tygodniowych zajęciach specjalistycznych w laboratoriach poznańskiej uczelni. Forma zdalna umożliwiła uczniom odkrywanie nowych rozwiązań technologicznych. Za pomocą  komputera łączyli się z prowadzącymi zajęcia i korzystali ze sprzętów, w które są wyposażone pracownie politechniki.  Młodzież dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu tworzyła projekty, które później mogła wykonać.   Na zajęciach nie zabrakło również szkolenia BHP, druku 3D czy doradztwa zawodowego. Po zakończeniu zajęć specjalistycznych  uczniowie otrzymali certyfikaty, a najbardziej zaangażowani szanse na ciekawe staże.

                                                               Agata Kubiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content