KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSZ W RAWICZU!

W dniu 2 października 2018 roku na rawickim stadionie żużlowym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których startowali uczniowie wszystkich szkół powiatu rawickiego. Spośród grupy uczniów reprezentujących Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu, drużyna chłopców oraz czworo zawodników uzyskało awans do finału wojewódzkiego. Opiekunami uczniów byli pani Magdalena Ratajczak i pan Janusz Majer.

Męska reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu miała do pokonania dystans  2500 m i stanęła na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji drużynowej.                         W klasyfikacji indywidualnej mistrzem powiatu został uczeń klasy 1cw – Wojciech Tyczyński, a trzecie miejsce zajął Mariusz Niedźwiedź z klasy 4 TB.

Skład drużyny chłopców: Tyczyński Wojciech, Niedźwiedź Mariusz, Rolek Jakub, Rogal Nikodem, Grzelczak Kacper, Kowalewicz Patryk, Adamiak Michał, Woźniak Arkadiusz, Stolarek Artur.

Dziewczyny pokonywały dystans 2000 m i w klasyfikacji drużynowej zajęły II miejsce. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej najlepsza okazała się uczennica klasy 1 TE – Joanna Mosiek, która zajęła drugie miejsce. Tuż za nią, na trzecim miejscu bieg ukończyła uczennica klasy 2 bw – Kamila Kędzia.

Skład drużyny dziewcząt: Mosiek Joanna, Kędzia Kamila, Jaróżek Dominika, Samól Beata, Kuźnia Lidia, Maćkowiak Daria, Grębowska Anna, Rudyńska Ewa, Kędzia Wiktoria, Gubańska Weronika.

Wyniki końcowe sportowej rywalizacji w kategorii chłopców:

I miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

III miejsce – Zespół Szkół w Jutrosinie

IV miejsce – ZSPT-CKU w Bojanowie

 

W kategorii dziewcząt:

I miejsce – Zespół Szkół w Jutrosinie

II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za sportową rywalizację oraz za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 

Magdalena Ratajczak
Nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content