Kolejny sukces logistyków z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu!

 

W dniu 9 marca br. odbył się etap okręgowy II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Magdalena Żyto, Dominik Nowakowski i Kamil Cheba z klasy 3TLG oraz Jakub Misiek z klasy 4TLG.W drugim etapie II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej uczestnicy zmierzyli się z 25 pytaniami wielokrotnego wyboru. Miło jest nam poinformować, że Jakub Misiek zakwalifikował się do etapu centralnego II Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Finał Olimpiady odbędzie się 6 kwietnia br. w Sopocie.

 

Magdalena Sikora
Nauczyciel  ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content