KOLEJNY SUKCES SPORTOWY GRZEGORZA HEINZE!

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęła się dalsza aktywność sportowa Grzegorza Heinze – ucznia klasy II TBH Zespołu Szkół Zawodowych IM. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu.

W dniach 7 – 8 września br. zawodnik wziął udział w V Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Skierniewicach. Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem dla Grzegorza – zajął bowiem III miejsce w kategorii 74+ kg Junior do lat 18 z wynikiem 645,00 kg (560,19 pkt). Na wynik składały się poszczególne boje: przysiad – 262,5 kg; wyciskanie – 135 kg; martwy ciąg – 247,5 kg. Gratulacje i życzenia kolejnych, wspaniałych osiągnięć przekazał zawodnikowi dyrektor szkoły – p. Piotr Mosiek.

Uzyskany wynik pozwolił na zakwalifikowanie się Grzegorza do Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym, które odbędą się w litewskim Kownie w grudniu obecnego roku. Życzymy Grzegorzowi dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress