Koło Naukowe „INVENTOR” aktywne po feriach!

W środę 30 stycznia br. uczniowie kształcący się w zawodzie technik mechanik z klasy 3 TM oraz 2 TME Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu po feriach zimowych wznowili zajęcia Koła Naukowego „INVENTOR” w Rawickiej Fabryce Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o.

Uczniowie podczas comiesięcznych zajęć poznają specyfikę i strukturę  funkcjonowania zakładu, a także zasady działania maszyny co pozwala im poszerzać wiedzę oraz umiejętności z programowania obrabiarek CNC. W tym celu uczniowie wykorzystują specjalistyczne oprogramowanie tworząc modele 3D oraz różnego rodzaju symulacje wykonania zaprojektowanego elementu, który następnie wykonują pod nadzorem wykwalifikowanych pracowników firmy obsługujących maszyny CNC.

 

Mateusz Pruchnik
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content