KOŁO NAUKOWE „INVENTOR” EDYCJA 2.0

Z początkiem listopada w Rawickiej Fabryce Wyposażenia Wagonów RAWAG  Sp. z o.o. wznowiona została działalność Koła Naukowego „INVENTOR”, działającego w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.
W inauguracyjnych  zajęciach uczestniczyła grupa uczniów kształcąca się w zawodzie technik mechanik z klasy drugiej, która objęta jest patronatem branżowym firmy. Podczas spotkania zostały zaprezentowane główne cele i zamierzenia funkcjonowania Koła Naukowego. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z oprogramowaniem Autodesk Inventor, które również zostało zainstalowane w salach informatycznych w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu. Oprogramowanie to w dużym stopniu ułatwi realizację projektów pomiędzy szkołą a firmą RAWAG.

W trakcie comiesięcznych zajęć uczniowie będą mieli okazję także zapoznać się
z poszczególnymi działami firmy oraz poszerzyć zagadnienia z zakresu budowy, projektowania i sterowania elementów maszyn i urządzeń.

Mateusz Pruchnik
Nauczyciel ZSZ w Rawicz

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress