#KOMÓRKOMANIA w ZSZ RAWICZ

W dniu 18 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych  w Rawiczu  odbyła się akcja pod nazwą #Komórkomania. Celem przedsięwzięcia było przeprowadzenie działań edukacyjno-informacyjnych na temat idei dawstwa szpiku kostnego oraz umożliwienie rejestracji potencjalnych Dawców Szpiku. Koordynatorem akcji była Pani wicedyrektor Daria Jagła, która od lat współpracuje z Fundacja DKMS z Warszawy i jest również od lat zarejestrowana jako potencjalny dawca szpiku.

W godzinach 10.00-13.00 wolontariusze przeprowadzili rejestrację 61 osób do DKMS,  czyli dawców szpiku kostnego. Cieszy nas odwaga uczniów i nauczycieli, którzy otwierają serce dla drugiego człowieka.  #KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek.

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress