Konkurs English and Travelling.

22 i 23 lutego br. odbyła się kolejna edycja wewnątrzszkolnego konkursu „English and Travelling”,  w czasie którego uczniowie mogli popisać się wiedzą z języka angielskiego i geografii. W tegorocznym konkursie wzięło udział 31 uczniów z drugiej klasy technikum logistycznego, a o trzech najwyższych miejscach zadecydowała dosłownie różnica jednego punktu. Najwyższy wynik uzyskała Marta Werno, na drugim miejscu znaleźli się ex aequo Zuzanna Mosiek i Jonasz Wojtyczka. Trzecie miejsce zajęli, również z tą samą ilością punktów, Maciej Tomaszkiewicz oraz Eryk Wciórka.

                                                                             Karolina Greszta

                                                                             Danuta Englert

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content