KONKURS FILMOWY W ZSZ W RAWICZU

Dnia 24 października br. odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu podsumowanie konkursu pt. „Nagranie z pomysłem”. Celem konkursu było nagranie krótkiego filmu o dowolnej tematyce. Organizatorami konkursu była Fundacja „Cordis” wraz z portalem zsz24.pl. Ocenę konkursowych prac oddano w ręce uczniów ZSZ w Rawiczu, którzy mogli głosować  na wybrany film poprzez portal  zsz24.pl. 

Najwięcej głosów  oddano na  film autorstwa Mateusza Danielczyka i Bartosza Szynkarka. Zwycięscy otrzymali nagrodę o wartości 300 zł, sfinansowaną przez Fundację „Cordis”. Nagrodę wręczyli Dyrektor szkoły pan Piotr Mosiek i  wiceprezes Fundacji „Cordis” pani Beata Glura.

 

Beata Glura
nauczyciel  teoretycznych przedmiotów zawodowych w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content