Konkurs języka angielskiego rozstrzygnięty!

W środę 6 listopada br. odbył się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu konkurs języka angielskiego. W szranki stanęło 12 uczniów klas Technikum. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań związanych z idiomami angielskimi. Uczniowie tłumaczyli, łączyli, uzupełniali i tworzyli przysłowia w języku angielskim pracując nad otwartymi i zamkniętymi zadaniami.

W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zajęła  uczennica Oliwia Kicińska. Z drugim wynikiem konkurs ukończyła Daria Berus. Trzecie miejsce zajął Alan Białecki. Okolicznościowe dyplomy i nagrody wręczyli laureatom konkursu organizatorki konkursu: p. Justyna Andrzejewska, p. Klaudia Gogolewska oraz p. Magdalena Psarska wraz z dyrektorem placówki – p. Piotrem Mośkiem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy wyników!

 

Justyna Andrzejewska
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress