Konkurs „Klasa z najlepszą frekwencją” – nagroda skonsumowana!

W październiku i listopadzie 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu rywalizowali w konkursie pt. „Klasa z najlepszą frekwencją”. Konkurs wygrała klasa 1TE z frekwencją 93,94%, drugie miejsce zajęła klasa 3TŻ (92,30%) a trzecie – klasa 2TTI (92,13%).

W dniu 15 grudnia 2017 roku w nagrodę za zajęcia I miejsca uczniowie klasy 1TE z wychowawcą uczestniczyli w Lunchu po amerykańsku. Przewodnicząca klasy 1TE odebrała z rąk pana Piotra Mośka – dyrektora szkoły i pani Marleny Nawrockiej – prezes Fundacji CORDIS dyplom potwierdzający zajęcie pierwszego miejsca w konkursie. Na stołach królowały dania kuchni amerykańskiej, a w kuluarach rozmowy, które dawały możliwość lepszego poznania się.

Nagrodę ufundowała Fundacja CORDIS. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie tejże nagrody, szczególnie uczniom klas 2TŻ i 4TŻ oraz p. Iwonie Kurzawie i p. Renacie Uźniak.

 

Magdalena Sikora
nauczycielka ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress