Konkurs „Klasa z najlepszą frekwencją” – rozstrzygnięty!

W lutym i marcu 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu rywalizowali już po raz czwarty w konkursie pt. „Klasa z najlepszą frekwencją”. Konkurs wygrała klasa 1TE, której wychowawczynią jest p. Violetta Kistowska-Lisek.

W dniu 23 maja br. w czasie uroczystego poczęstunku, który był nagrodą główną w konkursie, przewodnicząca klasy 1 TE odebrała z rąk pani wiceprezes Fundacji CORDIS Aleksandry Ciąder-Hajnce i pana dyrektora szkoły Piotra Mośka dyplom potwierdzający zajęcie pierwszego miejsca  w konkursie.
Poczęstunek przygotowali uczniowie z klasy  2 TŻ pod nadzorem p. Iwony Kurzawy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie nagrody.

 

Magdalena Sikora
nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content