Konkurs „Nietoperze Polski”

Na początku stycznia uczniowie klas Technikum  wzięli udział  w konkursie przyrodniczym, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Tegoroczna edycja odbyła się pod  hasłem „Nietoperze Polski”.  Każdy z uczestników  musiał zmierzyć się z szeregiem często niełatwych, ale interesujących pytań.  Podczas przygotowań uczniowie mieli okazję przybliżyć sobie ciekawostki z życia nietoperzy, poznać ich ogólną charakterystykę, zwyczaje oraz miejsca występowania.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content