Konkurs Przyrodniczy PARKI NARODOWE W POLSCE

Kolejny raz w okolicach astronomicznego początku wiosny odbywał się w Poznaniu etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego Salmandra dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  organizowany przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody SALAMANDRA.

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu reprezentował Dominik Nowakowski z klasy 3 TLG.  Tylko 3 punkty dzieliły naszego przyrodnika od ścisłego finału. Gratulujemy uzyskania tak wysokiego wyniku!

 

 

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content