Konkurs Recytacji Poezji Niemieckiej

W dniu 23 listopada br. dwoje uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięło udział w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytacji Poezji Niemieckiej, której tematem w tym roku były podróże. Konkurs odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Lorenz z klasy I tlg oraz Michał Janson z II Tb. Dwunastu uczestników z ośmiu szkół ponadgimnazjalnych pozwoliło przenieść się publiczności w magiczny i piękny świat poezji niemieckiej. Zarówno Martyna jak i Michał bardzo dobrze zaprezentowali się na scenie, chociaż nie udało im się stanąć na podium. Z niecierpliwością czekamy na przyszły rok!

 

Magdalena Nawrot – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content