Konkurs Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej.      

9 grudnia br.  w Zespole Szkół Zawodowych odbył się II Konkurs Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, który został przeprowadzony w formie online. Celem olimpiady było popularyzowanie wiedzy o sporcie w zakresie jej historii, znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin oraz upowszechnianie idei i kultury olimpijskiej wśród młodzieży. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania konkursowe w formie elektronicznej. Czas na udzielenie odpowiedzi był ograniczony, a sam test składał się z 50 pytań zamkniętych. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu w warunkach kontrolowanej samodzielności zestawu zadań. Zwycięzcą konkursu został Kamil Popielas – uczeń klasy 2TM, drugie miejsce zajął Maciej Tomaszkiewicz  z klasy 3Tg5,  natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Oliwia Talaga z klasy 3TE T. Najlepsi uczestnicy, którzy zdobyli trzy pierwsze miejsca,  otrzymali z rąk pani wicedyrektor Anny Cwojdzińskiej karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie sportowym Martes Sport. Konkurs był inspiracją do podejmowania własnych inicjatyw i poszerzania wiedzy związanej ze sportem i kulturą fizyczną. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo bogatą wiedzą.  Wszystkim serdecznie gratulujemy.  Organizatorem i koordynatorem konkursu był nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Kapała.

                                                                                                                                       Tomasz Kapała

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content