Konkurs wiedzy o USA.

Na początku listopada  odbył się w naszej szkole  „Konkurs wiedzy o USA” . Uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat historii, kultury i geografii Stanów Zjednoczonych przystępując do rozwiązania quizu online. Czas na udzielenie odpowiedzi był ograniczony, a sam test składał się z pytań otwartych i zamkniętych. Konkurs był inspiracją do podejmowania własnych inicjatyw i poszerzania wiedzy związanej z nauką języka angielskiego. Najlepszy rezultat uzyskał uczeń klasy 4TLg Jakub Giereło. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Magdalena Psarska

Justyna Andrzejewska

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content