Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

W dniu 28 maja br. w rawickim Zespole Szkół Zawodowych rozstrzygnięty został konkurs z języka angielskiego, którego celem było sprawdzenie wiedzy uczniów na temat Wielkiej Brytanii. Uczestnicy uzyskali wysokie wyniki oraz wykazali się dobrą znajomością m.in. kulturową, geograficzną, polityczną oraz literacką. Test polegał na rozwiązaniu 30 zadań otwartych, na które uczniowie udzielali krótkich,  precyzyjnych odpowiedzi. Najlepsze miejsca zajęły trzy uczennice z klasy 1TE :

I miejsce – Izabela Sasin

II miejsce – Edyta Szaszczak

III miejsce – Aleksandra Chuda

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. Podziękowania kierujemy również do Rady Radziców w ZSZ za ufundowanie nagród książkowych, które wręczone zostały laureatkom konkursu przez dyrektora szkoły p. Piotr Mośka oraz organizatorki przedsięwzięcia.

 

Magdalena Psarska
Klaudia Gogolewska
Nauczycielki języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content