Konkurs wiedzy o żywności i żywieniu człowieka.

17 marca br. uczniowie klas I,II i III  technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział w konkursie wiedzy o żywności i żywieniu człowieka. Celem zmagań  było podniesienie poziomu wiedzy żywieniowej wśród młodych ludzi, rozwijanie zainteresowań związanych z problemem żywienia oraz upowszechnienie wzorców racjonalnego spożywania pokarmów.   Nie bez znaczenia okazało się także promowanie zdrowego stylu życia. Uczniowie wykazali się sporą wiedzą z zakresu  omawianego tematu.

Najwyższe wyniki uzyskały ex aequo następujące uczennice:

  1. Aleksandra Jabłońska
  2. Anna Kapała
  3. Wiktoria Kędzia
  4. Aleksandra Musielak

Marta Maciejak

Monika Świtała

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content