Konkurs z okazji Tygodnia Kariery Zawodowej

Konkurs z okazji Tygodnia Kariery Zawodowej 19-25 października 2020

„Doradzamy – zawodowo, wybieramy – odlotowo”

„Mój zawód – moja przyszłość”.

Regulamin konkursu

 1. Konkurs dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.
 2. Cele konkursu:
  1. propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych,
  2. zachęcenie do planowania kariery zawodowej,
  3. propagowanie doradztwa zawodowego,
  4. wskazanie pozytywnych cech wybranego zawodu.
 3. Zadaniem uczestników jest przygotować pracę w formacie A4 w dowolnym wykonaniu: plastyczna (rysowanie, malowanie, wyklejanie), grafika komputerowa lub zdjęcie na temat „Mój zawód- moja przyszłość”. Praca zawierać powinna dany zawód oraz w jaki sposób widzi autor go w przyszłości. Wykonane prace można przesyłać w formie skanu na adres anna@zszrawicz.pl lub dostarczyć do szkoły do skrzynki na budynku B. Każda praca powinna być podpisana: imię i nazwisko, klasa. Uczeń może wykonać jedną pracę.
 4. Termin wykonania i dostarczenia prac do 10 listopada 2020 roku.
 5. Ogłoszenie wyników przez e-dziennik i na stronie szkoły zszrawicz.pl do 16 listopada 2020 roku.
 6. Nagrody za I, II i III miejsce to bony upominkowe.

 

 

ZGODA RODZICÓW/PEŁNOLETNIEGO UCZNIA

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka/mój  (imię i nazwisko ucznia, klasa) ………………………………………………………………………………………………. w Szkolnym Konkursie pt. „Mój zawód – moja przyszłość”. Akceptuję Regulamin Konkursu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka/moich przez organizatorów dla celów organizacyjnych i promocyjnych Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych./Dz.U.Nr.101 z 2002r.,poz.926 z póź. zm./

……………………………………………….

czytelny podpis opiekuna prawnego/uczestnika

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content