Konkursy z  języka angielskiego.

Na przełomie maja i czerwca br. odbyły się w naszej szkole dwa konkursy, w których uczniowie mogli wykazać się znajomością języka angielskiego.  W szranki stanęła  młodzież  Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. W pierwszym z konkursów  zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań związanych z idiomami angielskimi. Uczniowie tłumaczyli, łączyli, uzupełniali i tworzyli przysłowia w języku angielskim.

W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zajął  uczeń Tomasz Owsianowski z klasy 2TTI .  Z drugim wynikiem konkurs ukończyła Karolina Stróżyk z klasy 2TE. Trzecie miejsce zajęła Wiktoria Wachowiak  z klasy 2TE.

Drugi z konkursów zatytułowany „ Tongue twisters” polegał na mierzeniu się z „łamańcami językowymi” po angielsku. Najlepszy okazał się Bartosz Kowalski z klasy 2 TTI, drugie miejsce przypadło Karolinie Stróżyk z klasy 2 TE, zaś trzecie Aleksandrze Chudej z klasy 3 TE. Wyróżnienie otrzymała Adrianna Kędzia z klasy 2 TLG.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Zwycięzcom gratulujemy!

                                                                             Justyna Andrzejewska
Klaudia Gogolewska
Magdalena Psarska
Urszula Urbanowicz

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content