Koszulki „Szprychy” z nowym logo.

17 grudnia br.  w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się symboliczne przekazanie koszulek z nowym logo dla członków  SKT „Szprycha”.  W spotkaniu, ze względu na obostrzenia sanitarne, uczestniczyła niewielka liczba  osób.

Wicestarosta Jakub Moryson wręczył opiekunom organizacji oraz przedstawicielowi młodzieży Marcinowi Mikołajczykowi z klasy 3 Tlg 24 koszulki zasponsorowane przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu.  W spotkaniu uczestniczyła również wicedyrektor placówki Daria Jagła.

Okazją do przetestowania nowych strojów będzie rajd pieszy po gminie Rawicz, który odbędzie się 17 stycznia 2021 roku.

R, Jędrzejak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content