KOSZYKARKI Z RAWICKIEGO ZSZ NAJLEPSZE W POWIECIE!

W pięknym stylu mistrzostwo Powiatu Rawickiego w koszykówce dziewcząt wywalczyły w dniu 5 lutego br. reprezentantki Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Na własnym parkiecie pokonały rywalki z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu 49:14. W meczu rewanżowym, na obcym terenie, rozgromiły przeciwniczki 72:35, przypieczętowując pierwszy od wielu lat tytuł Mistrzyń Powiatu.

– Wynik dwumeczu mówi sam za siebie – powiedziała Weronika Waresiak, opiekun reprezentacji ZSZ. – Zbudowałyśmy zespół na miarę tego sukcesu i osiągnęliśmy wyznaczony cel. Gratuluję dziewczynom waleczności na boisku i liczę na podobną postawę w spotkaniach na szczeblu rejonowym.

Reprezentacja ZSZ zagrała w składzie: Anna Kędzia (kapitan), Karolina Kuropka, Weronika Jankowiak, Joanna Wojnicz, Klaudia Grońska, Hanna Wojciechowska, Klaudia Marecka, Aleksandra Ratajczak, Jagoda Polowczyk, Katarzyna Wawrzyniak, Marta Tomczak. Opiekunem zespołu była Weronika Waresiak.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress