Kształcenie zawodowe na najwyższym poziomie.

Na ostateczne decyzje PKP Energetyki musieliśmy poczekać kilka tygodni, ale udało się!  Współpraca  rozpoczyna się od oddelegowania przedstawiciela firmy pana Patryka Klemczaka, aby wsparł kadrę nauczycieli przedmiotów zawodowych w zawodzie technik elektryk. Spółka doposaży również pracownię oraz będzie miejscem praktyk zawodowych. Po ustabilizowaniu sytuacji  epidemiologicznej uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach na poligonie szkoleniowym w Słotwinach koło Koluszek. To kolejny sposób na rozwijanie szkolnictwa zawodowego w naszej szkole.

                                                                   Agata Kubiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content