Kultura? Ty też potrafisz!

W październiku br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu został ogłoszony konkurs na  plakat promujący zasady savoir-viveru w szkole i poza szkołą. Uczniowie przygotowywali prace konkursowe do połowy listopada. Patronem konkursu był dyrektor szkoły – dr Piotr Mosiek, który zwracając się do młodzieży w trakcie rozstrzygnięcia konkursu, podkreślił ważność wiedzy o obyczajach, odpowiednim odnoszeniu się do ludzi, znajomości norm grzecznościowych i przestrzegania ich. Dnia 29 listopada br., jury w składzie: wicedyrektor Daria Jagła, wicedyrektor Patrycja Stelmaszyk, dyrektor szkoły Piotr Mosiek, ogłosiło wyniki szkolnego konkursu na plakat „Kultura? Ty też potrafisz!”:

I  miejsce zdobyła klasa I Technikum Budowlanego po szkole podstawowej.

II miejsce zajęła klasa I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych po gimnazjum.

III miejsce – klasa I Technikum Logistycznego po gimnazjum.

Wyróżnienie otrzymały klasy:  Klasa I bw’ ze Szkoły Branżowej I Stopnia oraz klasa I Technikum Teleinformatycznego po szkole podstawowej. Dla zwycięskiej klasy uczniowie z I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych po gimnazjum, pod okiem p. Iwony  Kurzawy, przygotowali słodki poczęstunek.

 

Arleta Białecka
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress