Majowe spotkanie ze Stowarzyszeniem „Pomocna Dłoń”

Uczniowie III klasy technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu uczestniczyli w majowym spotkaniu integracyjnym członków i sympatyków stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Rawiczu.

Kasia Biedrowska, Ola Materkowska, Ola Dmyterko, Ola Ratajczak i Marcin Stachowski roznosili uczestnikom spotkania kawę i ciasto, a następnie kolację. Uczniowie ZSZ w Rawiczu pomagali w kuchni przy porcjowaniu potraw oraz porządkowali salę.

Było to już ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym. Prezes Stowarzyszenia i panie z Zarządu złożyły serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji spotkań na ręce opiekuna wolontariatu. Uczniowie w podziękowaniu za zaangażowanie otrzymali finansowe wsparcie na wycieczkę, która odbędzie się 30 maja br.

 

Opiekun wolontariuszy: Renata Uźniak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content