KOMUNIKAT WS. ZMIANY ZASAD PARKOWANIA NA TERENIE SZKOŁY

Informuję, iż od poniedziałku 4 listopada 2019 roku zmianie ulega plan miejsc parkingowych oraz tzw. stref wolnych na terenie naszej szkoły. Do niniejszego komunikatu załączona zostaje mapka sytuacyjna na stronie szkoły.

Miejsca parkingowe przy budynku A (dla pracowników szkoły) ograniczone zostają do terenu zaznaczonego zielonym kolorem na mapce. Niedopuszczalne jest parkowanie na boisku oraz wzdłuż drogi p.poż. (przy kontenerach na śmieci).

Miejsca parkingowe przy budynku C (dla uczniów) pozostają wyłącznie na części niewybrukowanej. Zabronione jest parkowanie na terenie wybrukowanym – tzw. strefa wolna – musi on pozostać przejezdny dla służb ratunkowych.

Od poniedziałku 4 listopada br. do dyspozycji nauczycieli oraz uczniów pozostaną parkingi przy boisku wielofunkcyjnym z uwagi na zakończenie remontu ulicy Młyńskiej.

Zmiana zasad parkowania na terenie szkoły wynika z konieczności zapewnienia: bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły oraz nieograniczonego dostępu służb ratunkowych do budynków placówki. Strefy wolne od parkowania ograniczone zostaną specjalną taśmą.

Bardzo proszę o przestrzeganie ustalonych zasad parkowania.

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress