Marsz bez tytoniu

Zgodnie z tradycją z okazji Dnia Bez Tytoniu uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Rawiczu, Policją oraz Starostwem Powiatowym w Rawiczu zorganizowali marsz ulicami miasta. Celem akcji było przekazanie mieszkańcom oraz uczniom szkodliwych następstw wynikających z palenia tytoniu. 

Idąc ulicami prezentowali transparenty oraz rozdawali ulotki propagujące zdrowy styl życia i szkodliwy wpływ  nikotyny. Najgłośniejszym aspektem marszu były hasła przygotowane przez uczniów  głoszone przez megafon.

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress