Marsz przeciw narkotykom

W dniu 2 kwietnia 2019 roku grupa wolontariuszy z rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych brała udział w marszu profilaktycznym pod hasłem „Narkotyki i dopalacze zabijają… Szkoda czasu na takie patoklimaty”. Akcja zorganizowana została przez Komendę Powiatową Policji w Rawiczu. Uczestnicy marsz rozpoczęli wspólnym odzewem na Rynku, po czym przeszli ulicami miasta do kina „Promień”, w którym czekała na nich krótka prezentacja spotu oraz prelekcja zaproszonych gości. Prelegentami  byli psycholog Pan Błażej Pierzchała oraz Pani Izabela Olińska z PSSE w Rawiczu.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content