MATURZYŚCI NA JASNEJ GÓRZE

Dnia 6 marca 2018 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu pielgrzymowali na Jasną Górę, by przez wstawiennictwo Królowej Polski prosić o światło Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych. Maturzyści wzięli udział we mszy świętej odprawionej w Kaplicy Cudownego Obrazu, a po niej, wraz z maturzystami pielgrzymującymi z innych szkół naszego kraju, wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej odprawionej na jasnogórskich wałach.

                                                                        ks. Michał Zamelek

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress