MECHANICY NA PODSUMOWANIU W RAWAGU

W dniu 17 czerwca br. uczniowie klasy I TM kształcący się w zawodzie technik mechanik w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Rawicką Fabrykę Wyposażenia Wagonów RAWAG, która stanowi patronat branżowy nad wymienioną klasą. Spotkanie miało charakter podsumowania całorocznej współpracy obu placówek. Uczniowie poznali historię zakładu, strukturę jej funkcjonowania a nawet sam proces wytwarzania elementów pojazdów szynowych i drogowych oraz szeroki zakres usług zakładu.

Najzdolniejsi uczniowie klasy patronackiej otrzymali ufundowane przez firmę RAWAG nagrody. Stypendia z rąk prezesa Tomasza Cieślaka i dyrektora handlowego Dariusza Marchewki oraz przedstawicieli zakładu odebrali: Julia Knychała, Jakub Czwojdrak i Michał Jasiak, a wyróżnienie otrzymał Michał Hupa. Cała klasa wraz z obecną wychowawczynią – Panią Elżbietą Majewską oraz dyrektorem szkoły – Panem Piotrem Mośkiem otrzymali okolicznościowe upominki. Wyjątkową niespodziankę firma RAWAG przekazała całej społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Jest nią 55 – calowy telewizor JVC LED. Z całą pewnością uczniowie zostali zmotywowani do dalszej nauki. Dzięki niej mogą być docenieni na rynku pracy.

Przedstawiciele Zarządu RFWW RAWAG podziękowali Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za wszelkie starania włożone w wychowanie i edukację uczniów.

Elżbieta Majewska Wychowawczyni klasy I TM

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress