Międzynarodowy Dzień bez Przemocy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Przemocy, który obchodzimy 2 października br. młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu zaangażowała się w marsz ulicami miasta. Organizatorem akcji była Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu, a koordynatorem st.asp. Katarzyna Starczewska.

Akcja miała na celu zaakcentowanie społeczności lokalnej problemu, jakim jest szeroko rozumiana „przemoc”. Wolontariusze ze szkolnego Patportu głosili hasła i wspólnie uczniami innych placówek prezentowali hasła promujące szacunek dla innych oraz siebie. Wolontariusze to już specjaliści w takich działaniach,  za co im serdecznie dziękujemy!

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress