Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w drużynowych biegach przełajowych

W dniu 23 kwietnia 2018 roku, na stadionie OSIR przy Grota Roweckiego w Rawiczu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w drużynowych biegach przełajowych. Podczas zawodów, dziewczęta  musiały pokonać dystans 2000 m, a chłopcy 3000 m.  W kategorii chłopców triumfowali uczniowie naszej szkoły, pokonując drużynę I LO w Rawiczu. W kategorii dziewcząt, reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce, ustępując drużynie I LO w Rawiczu. Nasi uczniowie zajęli również bardzo wysokie miejsca, w swoich kategoriach, w klasyfikacji indywidualnej:

  • Wojciech Zmysłowski – II miejsce,
  • Aleksandra Kaczmarek – III miejsce,
  • Mateusz Samuła – III miejsce.

Reprezentacja dziewcząt: Aleksandra Kaczmarek, Karolina Szulc, Weronika Gubańska, Daria Maćkowiak, Natalia Migdalczyk, Jagoda Szponik, Hanna Toporowicz, Kinga Skotarek, Lidia Kuźnia i Ewa Rudyńska (opiekun – Magdalena Ratajczak).

Reprezentacja chłopców: Wojciech Zmysłowski, Kacper Samuła, Patryk Skrzypczak, Patryk Kowalewicz, Patryk Antkowiak, Jakub Rolek oraz Marcin Hądzlik (opiekun – Janusz Majer).

Uczniom dziękujemy za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów w rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.

 

Magdalena Ratajczak, Janusz Majer
nauczyciele ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content