Mistrzostwa Rejonu w Siatkówce Dziewczyn

W dniu 11 marca 2019 r. w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewczyn w Ramach Licealiady 2018/2019. W turnieju wzięło udział 6 drużyn:  ZSP w Kościanie,  ILO w Lesznie, LO Wolsztyn,  ZSOiZ Krobia,  ZSO Gostyń i ZSZ w Rawiczu . Drużyny zostały podzielone na 2 grupy A i B. W wyniku losowania nasza drużyna  zagrała w grupie A.

W pierwszym meczu dziewczyny zagrały z ILO w Lesznie gdzie uległy 0:2 (12:25; 7:25) Niestety na początku 1 seta poważnej kontuzji kolana uległa nasza czołowa zawodniczka (rozgrywająca) Amelia Palat, co wydatnie osłabiło drużynę. W drugim meczu zawodniczki zmierzyły się z ZSO w Gostyniu, gdzie mimo braku Amelii rozegrały dobre spotkanie ulegając lepszej drużynie 0:2 (18:25; 20:25). Dziewczyny nie wyszły z grupy ostatecznie zajmując piąte miejsce w rejonie, w którym zwyciężyła drużyna ILO z Leszna.

Skład  drużyny ZSZ w Rawiczu: Janaszek Zuzanna ,Kuźnia Lidia, Lorenc Martyna, Marecka Klaudia, Mazurek Wiktoria, Naskręt Kamila, Nojman Weronika, Organistka Oliwia, Palat Amelia, Plewa Zosia, Ratajewska Agata, Szefer Maja.

 

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress