MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

W dniu 3 października 2018 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Zawodowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt. W rozgrywkach brało udział 15 dziewczyn. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”, mecze trwały do dwóch wygranych setów. Po zaciętej rywalizacji o 1 miejsce walczyły dwie dziewczyny.  Zawodniczki  miały równą liczbę zwycięstw, a o tytule najlepszej tenisistki w szkole decydował bezpośredni pojedynek.

Mistrzynią Zespołu Szkół Zawodowych  w Rawiczu w roku szkolnym 2018/2019 została Klaudia Grońska z klasy 2TŻ, drugie miejsce zajęła Klaudia Chwierot z klasy 1TŻ, a trzecie miejsce zajęła  Martyna Lorenc z klasy 1TLg . Trzy najlepsze zawodniczki pojadą 23 października 2018 r. do Jutrosina, gdzie wezmą udział w Finale Powiatowym w Tenisie Drużynowym Dziewcząt. Wszystkim gratulujemy wspaniałej rywalizacji i dalszych sukcesów.

 

 

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content