Mistrzyni Szkolnego Konkursu Ortograficznego

W czwartek 4 kwietnia br. ogłoszone zostały wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego, który zorganizowała p. Elżbieta Majewska – nauczycielka języka polskiego w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu. Podczas ortograficznego dyktanda najlepiej poradziła sobie Maja Szefer, uczennica kl. 4TB. Kolejne miejsca zajęły: Karolina Machi oraz Monika Sznycer. Uczestnicy konkursu po raz kolejny przekonali się, że polska ortografia nie należy do najłatwiejszych zagadnień, ale przypominanie zasad i wykonywane ćwiczenia mogą znacznie przyczynić się do poprawy pisowni. Zwyciężczynie konkursu otrzymały z rąk organizatorki oraz dyrektora szkoły – p. Piotra Mośka nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Elżbieta Majewska
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content