Młodzieżowy Lider Zdrowia w ZSZ w Rawiczu

W dniu 28 maja 2019 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu mieli przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu Młodzieżowy Lider Zdrowia. Spotkanie prowadziła Pani Izabela Olińska z Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rawiczu.

Wielogodzinna współpraca miała na celu omówienie niebezpiecznych i ryzykownych zachowań oraz zasady zdrowego stylu życia. Wolontariusze mieli okazje poszerzyć swoją wiedzę w zakresie AIDS oraz poznać możliwości zapobiegania rozprzestrzeniania się różnych chorób.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content