Młodzieżowy Lider Zdrowia.

8 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się szkolenie dla chętnej młodzieży nt. Młodzieżowy Lider Zdrowia. Warsztaty prowadziła Pani Izabela Olińska z  Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rawiczu. Młodzież pod kierunkiem specjalisty poznała możliwości ochrony własnego zdrowia przed zagrożeniami występującymi w dzisiejszym świecie. Poruszono zagadnienie AIDS i uzależnień oraz zwrócono uwagę na bezpieczne zachowania młodych ludzi. Uczniowie z zaangażowaniem pracowali w szkoleniowej grupie i będą dalej w swoich klasach propagować poznaną tematykę.

Anna Funka-Leciejewska

Pedagog szkolny

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content