Modelowanie matematyczne w Schaltbau Rawag

W dniu 28 maja 2019 grupa uczniów z klasy 3TTI Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu kontynuując badania z czerwca 2018 dotyczące tematu: Jak mocno należy skoczyć na deskorolce, aby ją złamać, udała się do firmy Schaltbau Rawag w celu weryfikacji otrzymanych wyliczeń.

Uczniowie wraz z pracownikami firmy wykonali próbę łamania deskorolki przy użyciu prasy hydraulicznej. Podłączona aparatura pomiarowa pozwoliła na uzyskanie wyników, które uczniowie wstępnie porównali z wcześniej wykonanymi obliczeniami teoretycznymi. Otrzymane wyniki poddane zostaną analizie w ramach prac zespołów i skonsultowane z pracownikami działu badań i rozwoju firmy Schaltbau Rawag.

 

Katarzyna Cieślak
Mateusz Pruchnik
Nauczyciele ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content