MOŻESZ ZOSTAĆ KOMENDANTEM – KONKURS POLICYJNY

W dniu 23 marca 2018 roku sześcioro uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięło udział w dziesiątej edycji konkursu organizowanego przeze Komendę Powiatową Policji w Rawiczu oraz Zespół Szkół w Miejskiej Górce „Możesz zostać Komendantem”. 

Zmagania obejmowały test sprawności fizycznej oraz wiedzy teoretycznej, które są wymagane podczas rekrutacji do pracy w służbach mundurowych. Główną nagrodę i tytuł Komendanta wywalczył uczeń klasy o profilu policyjnym z ZS w Miejskiej Górce. Nasi uczniowie zdobyli bardzo wysokie wyniki tuż za podium. Najwięcej punktów zdobył Maciej Ryznar z klasy 3 TTM, najlepszy wynik w teście sprawności fizycznej zdobył Mateusz Woziwodzki z klasy 1 TB. Uczestnictwo w rywalizacji pozwoliło młodzieży poznać zasad przyjęć do pracy w Policji.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content